рус | eng | pol | П`ЯТНИЦЯ, 18 квітня 2014
login
password

інтерактивний ресурс
TOP  |   Полiтика  |  
Пріоритети
Вибори
Президент
Кабмін
Верховна Рада
Експерт-ринг
Партії
World Ring  |  
США
ЄC
Росія
Близький Схід
Білорусія
Польща
Суспільство  |  
Прозорий кабінет
Соціокамертон
Демографія
Закон і кримінал
Україна  |  
No comments
Сенсація?!?
Національний прорив
Регіони
Збройні Сили
Церква
Державність
Крим
Здоров`я
Економіка  |  
Репортаж (Фото)
Профпрогноз
Гроші
Ринки
Індустрія
Земля - Село
Культура  |  
Art Territory
Світ Кіно
Стиль Життя
Пегас
Музика
Столиця  |  
Мер і мерія
Будні Києва
Спорт
Олімпійські види
 

Карпатський мольфар відвів Януковичу три роки життя ...

17.06.2010 10:58    Баба Бабі Сказала    OtherSide.com.ua

Волхви не бояться могутніх владик,

А княжий дар їм не потрібний;

Правдива і вільна їхня віща мова

І з волею небес дружна.

Олександр Пушкін, «Пісня про віщого Олега»

Я був збентежений історією, що трапилася з моїм приятелем. Ось, що він розповів:

- 25 лютого 2010 я переїжджав перевал в Карпатах. Була мінусова температура. В горах лежав сніг, дув сильний вітер. Від`їхав від найближчого села кілометрів дванадцять. На узбіччі стоїть самотній старий у гунні - овеча плащ-накидка шерстю назовні - і голосує. Я проїхав, не зупиняючись, подумав, що пізній вечір, я один у машині і несподівані пригоди мені ні до чого. Через два кілометри стало шкода його, розвернувся, під`їхав до старого. Сідаючи в машину, зняв капелюха, як сніг на сонці блищало його волосся, злегка хвилясте спускалися нижче плечей. Каже мені, що спустився з гори, де була його кошара. До села, куди він добирався, залишалося кілометрів десять. В дорозі сидів тихо. Несподівано звертається до мене:

- Ти зараз повезеш в місто небіжчика.

Я відразу подумав, що у діда з головою не все гаразд. Їду далі. На дорозі аварія, зупиняє міліція:

- У нас три трупи. Допоможіть один відвезти в місто, в нашій машині можна помістити тільки два загиблих.

Старий виліз з машини, сказав, що далі піде сам. Завантажують мені в машину мертве тіло. Раптом старий повертається:

- Там у вас у Києві якогось пана сьогодні висвятив на царя. Його вб`ють через три роки.

... Волхви - чарівники, віщуни, мудреці, або маги користувалися великим впливом в давнину. Мудрість і їхня сила полягала у знанні таємниць, недоступних звичайним людям. Помилково вважається, що батьківщина волхвів - давній Схід. Серед вчених більш очевидним є походження волхвів у середовищі слов`янських народів, де це слово мало значення «жрець Велеса». Волосся вважалися сховищем мудрості і засобом зв`язку зі своїм Родом і Вселенським Розумом.

Є припущення, що волхви Русі після прийняття християнства, що переслідувало язичників, рятувалися в Карпатських горах. Зараз їхні нащадки, провидці і народні цілителі - це карпатські мольфари. Живуть серед гуцул.

... Після тієї зустрічі зі старим провидцем в Карпатах приятель мій погано спав, хотів зв`язатися з кимось з Адміністрації Президента, щоб розповісти про пророцтво. Але думка про те, що його там не зрозуміють, кожен раз зупиняла. Сам він віруючий, коли приїжджає до Києва, ходить молитися в Лавру.

Я ж подумав, три роки - термін чималий. Відаючи про пророцтво, трагедії можна уникнути.

Після, на перший погляд, трьох, пов`язаних з Четвертим Президентом України, несуттєвих подій зважився опублікувати історію з прогнозом одного з останніх, слід гадати, мольфар.

Новому президентові вже тричі подавалися знаки.

Перед початком церемонії інавгурації перед Віктором Януковичем, коли він входив до будівлі Верховної Ради, несподівано закрилася стулка дверей.

У ці ж дні розпалася скульптурна композиція засновників Києва.

На церемонії біля Могили Невідомого Солдата на Президента від пориву вітру падає траурний вінок.

Людський фактор у всіх трьох випадках відсутній. Так що ж це таке, знамення, попередження? Подає знаки якась сила, попереджаючи про небезпеку?

***

Про ознаки та попередження від Бога, як добрі, так і погані, можна написати цілу книгу. Застереження, частіше за все, стосуються людей, що живуть неправдою, в першу чергу влада імущих.

У 1963 році був убитий президент США Джон Фітцджеральд Кеннеді. Під час його інавгурації, коли він, вступаючи на посаду президента, приймав присягу, в січні місяці вдарила блискавка, і пролунав грім. Щоб таке атмосферне явище сталося взимку, ніхто не пам`ятав. Тоді не надали значення настільки явного послання з небес.

Звернувся до вченого, знавця біблійних текстів, історії Стародавнього світу. Які прогнози або ознаки вже матеріалізувалися?

Дмитро Степовик, доктор богословських наук, доктор філософії, доктор мистецтвознавства, професор, академік Академії наук Вищої школи України.

- Пророцтво Ісуса Христа про руйнування Єрусалимського храму, записане в Євангелії від Матвія, 24 розділ, перший і другий вірш:

«Підійшли до Нього учні, щоб Йому показати храмові будови. Він же каже їм у відповідь: Чи бачите ви це, по правді кажу вам. Не залишиться тут навіть камінь на камені, який би не зруйнувався ».

Пророцтво збулося з абсолютною точністю в 70-му році нашої ери. Римський імператор Тит, до цього часу збереглася його Тріумфальна арка біля Колізею, зі своїм військом до останнього камінчика знищив Єрусалимський храм. У подробицях руйнування Єрусалимського храму описав у історичній праці єврейський історик 1-го сторіччя нашої ери Йосип Флавій в книзі «Іудейська війна». А також німецький письменник єврейського походження Леон Фейхтфангер в романі з такою ж назвою.

Необхідно також згадати нашу середньовічну пам`ятку Києво-Печерський Патерик, де дуже багато пророкувань, і добрих, і поганих, про різних ченців, що приходили в Києво-Печерську Лавру. Особливо мені, як досліднику сакрального мистецтва, згадується розповідь про Алімпія іконописця. Йому було передбачено, що в глибокій старості і при хворобі він не зможе написати ікони, коли в нього буде велике замовлення. Але, нехай він не сумує, йому допоможуть ангели. Один із замовників ікон, побачивши, що Алімпій вмирає - гроші взяті, ікони не написані - почав йому погрожувати судовими позовами. Я завтра, мовляв, прийду, або ікони давай, або гроші вертай. Гроші Алімпій не використовував на свої потреби, а віддав на монастир. Коли хворим він прийшов вранці у свою келію, бачить, якісь молоді люди безшумно домальовують його ікони. Так збулося пророцтво, що ангели домалюють ікони.

Було дуже багато передбачень і попереджень сильним світу цього. Що вони загинуть насильницькою смертю. Наприклад, римським імператорам Юлію Цезарю і Нерона, перший був убитий найближчим охоронцем.

І, навпаки, праведникам Бог давав добрі знамення. Костянтину Великому було сказано, подивися на небо. Побачив великий хрест, за який раніше жорстоко карав, так само переслідував перших християн. Хреститель Візантії Костянтин Великий видає указ про те, що християнська релігія, до того переслідувана протягом перших трьох століть християнської ери, врятує його державу. Після цього він з маленькою армією, в десять разів менше ворожої, домагається блискучої перемоги. Заснував Візантійську імперію, і почалася його світова слава, як імператора.

Аналогічний приклад з української історії. Князь Володимир Великий, після того, як узяв Херсонес, осліп. У похід на Крим він йшов як язичник. Йому було пророкування, приймеш хрещення, повернутися тобі зір. Він абсолютно нічого не бачив, і охрестився. На цю тему, зокрема, є сцена «Хрещення Володимира» в Київському Володимирському соборі, розписані у 19 столітті. Київський князь повністю прозрів і керував державою до 1015 року, до своєї кончини.

Lb.ua

Інший Бік

переглядів: 13278

Рейтинг: 3.8/5 ( проголосувало: 32 )

Редакція не завжди поділяє думку авторa.
Погода, Новости, загрузка...
 Баба Бабі Сказала Читайте ще в рубриці
22.06.2012 22:51
Золотовалютні резерви скорочуються - Аналітик
21.06.2012 17:01
”Тимошенкозамінник” - теза інтелектуала
17.06.2012 05:54
Відкритий лист до Януковича на захист української мови
14.06.2012 05:28
Збірна Росії умовно позбавлена ​​6 очок в кваліфікації Євро-2016.Заарештовано російського уболівальника
02.06.2012 11:46
Хто нині максимально сексуально стурбований?
17.05.2012 09:22
Посол США в Ізраїлі: для атаки іранських об`єктів все готово
15.05.2012 09:28
Комуналка подорожчає до кінця року - Янукович та Азаров не заперечують
14.05.2012 15:50
Інтрига виборів столичного мера - Аналітик
09.05.2012 10:12
Телеведуча - мажор Розинська, що побилися з ДАІшниками, потрапила в аварію
03.05.2012 08:47
Кнесет розпустять через тиждень, вибори - 28-го серпня або 4-го вересня
 Новини партнерiв
Загрузка...
loading..supernews
Актуально: 13 відвертих запитань Олегу Блохіну
Актуально: 13 відвертих запитань Олегу Блохіну
 
Грузия начала боевые действия: ООН и США её поддержали
 
Бенту: ”Історія буде писатися завтра”
Бенту: ”Історія буде писатися завтра”
  МЗС Грузії не виключає нової військової агресії з боку Росії
МЗС Грузії не виключає нової військової агресії з боку Росії
 
Останні новини
 
Інший Бік: Дайджест
 
 
Хюндай Рейтинг@Mail.ru
 

При використанні матеріалів гіперпосилання на www.otherside.com.ua обов'язкове
2005-2008, OtherSide