рус | eng | pol | СУБОТА, 24 березня 2018
login
password

інтерактивний ресурс
атмосферные деаэраторы новые
TOP  |   Полiтика  |  
Інтрига
Пріоритети
Вибори
Президент
Кабмін
Персоналії
Верховна Рада
Експерт-ринг
Партії
World Ring  |  
Київ-Варшава-Москва
Грузія
Білорусія
Близький Схід
Кавказ
Росія
ЄC
США
NATO
Польща
Суспільство  |  
Антитеза
NB
Пропілеї 
Прозорий кабінет
Соціокамертон
Справедливість
Демографія
Пріоритет
Закон і кримінал
Україна  |  
Еліт-ракурс
No comments
Фейлетон
Сенсація?!?
Крим
ЗМІ
Державність
Церква
Спецслужбы
Збройні Сили
Регіони
Deja-view
Національний прорив
Здоров`я
Економіка  |  
Репортаж (Фото)
Профпрогноз
Гроші
Ринки
Банки
Індустрія
Земля - Село
Наука
Культура  |  
Art Territory
І сміх, і гріх
Світ Кіно
Стиль Життя
Art Territory
ТБ
Пегас
Музика
Столиця  |  
Мер і мерія
Будні Києва
Спорт
Євро-2012
Баскетбол
Олімпійські види
 

Если жара мешает работе, то ну ее к ... эту работу!)

   

всi вiдео

Эта неделя обещает быть знойной, но это совсем не шокирует киевлян, которые еще не сбежали на моря, или уже вернулись из отпусков. Спасает Днепр. Пляжи города заполнены, слава Богу, Славутич еще не за цвел. Поэтому не тратьте попусту время в офисах и на работе, Днепр ожидает) ««« »»»

Розмiр: 4 Mb
Дата: 21.07.2008 19:20
Переглядів: 6719
Коментарів: 0

ще в Странности »»»

Рейтинг: 2.1/5 ( проголосувало: 32 )

Link:

HTML: hide

додати 
 Коментарі

Ваше ім`я:
Повідомлення:
Введіть код
Введите этот защитный код


MAKSIM24Sazonov | 09.06.2011 10:28
Только тут <a href="http://www.prokatavto.com.ua/">аренда авто</a> по минимальному тарифу
Відповісти

Цікаво - Свiжi відео

   

всi вiдео

У Києві, як в Єрусалимі - березень, орхідеї і сніг

Time: 01:00
more in Цікаво
Весна явно не поспішає в Україну, і лише охідеї на вікні, нагадають, що сніг не на довго, доброї нед ілі) ««« »»»
Дата: 04.03.2012
Розмiр: 7.46 Mb
Переглядів: 3451
Коментарів: 0
Рейтинг: 2.4

Новое развлечение - прогулки по кладбищу

Time: 1:50
more in Цікаво
У сучасної молоді нове захоплення – прогулянки цвинтарями. Хлопців та дівчат, які роздивляються надг робки, в столиці можно побачити на Байковому та Лук`янівському кладовищах. Саме там проводяться екскурсії по місцях поховання відомих людей. Лук`янівський цвинтар був заснований у XVIII столітті. Тоді це кладовище у Києві важалося Центральним. Через те на ньому похована ціла плеяда визначних вітчизняних учених, діячів науки і культури. Серед таких історики називають художника Сергія Світославського, картини якого відомі далеко за межами України. У столиці майстра живопису ще знають як одного з засновників міського зоопарку. З нагоди 150-річчя від дня народження митця, на його могилі встановили пам’ятник. Автор скульптури зобразив Світославського з палітрою у руках та у бандані на голові. Каже, дізнавшись про життя художника, уявив його саме таким. Костянтин Скритуцький, автор пам’ятника Світославському: ”Еще он есть на фотографиях в образе такого светского человека, в пиджаке, галстуке, в белой рубашке, но это скорее не его образ. Душа его была свободной и ни к чему не привязанной”. Це поховання включено до екскурсійного маршруту кладовищем. Взагалі на Лук`янівському покоїться прах більше ніж двох тисяч видатних українців. Екскуросводи зізнаються - під час пізнавальної прогулянки відвідувачам не встигають показати і п’ятої частини. Оксана Борисюк, Лук’янівський історико-меморіальний заповідник: ”Останнім часом дуже цікавиться цим молодь. От нещодавно були студенти нашого економічного університету, студенти університету Тараса Шевченко і багато інших студентів”. Екскурсії заповідником - це результат десятирічної дослідницької діяльністі його працівників. Вони розповідають, що найбільшу увагу відвідувачів привертають могили Миколи Стражеска - кардіолога, який уперше в світі прижиттєво діагностував інфаркт Міокарда, і Петра Нестерова - льотчика, завдяки якому людство дізналося, що таке мертва петля. Оксана Борисюк, Лук`янівський історико-меморіальний заповідник: ”Ми зараз з вами знаходимось у такому незвичному місці, яке називається ”червона гірка” або ”професорський куточок”, де лежить стара професура. І звичайно, коли біля цих людей розповідаєш про них, то розповідаєш про них, як про живих”. На території цвинтаря також формується експозиція музею. Тут відвідувачі можуть побачити фотокартки та історичні довідки про діяльність того чи іншого митця. Робітники заповідника зазначають, на території кладовища є дуже багато поховань, які можуть привернути увагу суспільства. Наразі науковці шукають відомості про могили тих невідомих. 5 канал ««« »»»
Дата: 10.10.2007
Розмiр: 3.06 Mb
Переглядів: 3861
Коментарів: 0
Рейтинг: 2.3

Дельфинотерапию могут запретить (видео)

Time: 0:24
more in Цікаво
Представители британского Общества защиты китов и дельфинов при поддержке Благотворительного фонда и сследований аутизма требуют у властей наложить запрет на дельфинотерапию, так как подобная методика является жестокой по отношению к животным и не приносит желаемого терапевтического эффекта пациенту. ««« »»»
Дата: 31.10.2007
Розмiр: 0.95 Mb
Переглядів: 3861
Коментарів: 0
Рейтинг: 2.3

Такого в мировой опере еще не было(видео)

Time: 2:00
more in Цікаво
Метрополитен-Опера готовится к одной из самых масштабных премьер в своей истории. Уже через два дня на сцене крупнейшего театра США покажут обновленную версию «Войны и мира» в постановке Андрея Кончаловского. Голливудский размах оперы оценила корреспондент НТВ Елена Светикова. Целый полк артистов, тонны декораций и реквизита. Так обычно снимают кино, а здесь всего лишь оперная сцена, пусть даже одного из крупнейших театров мира. Американские критики, анонсируя «Войну и мир», эпитетом предпочитают сухой язык цифр: в спектакле 70 героев, 40 балетных танцовщиков, хор из сотни вокалистов и больше 200 статистов. Самые эффектные в постановке — это балы и батальные сцены. В массовках американцы старались выписывать каждую деталь. Чеканить шаг русских солдат учил наш бывший соотечественник. Александр Сёмин, актер: «Я учил артистов маршировать и делать повороты. Я давал команды на русском: „Налево, направо, шагом марш“. Мне показалось, им даже понравилось. Что ж, посмотрим на результат». По картинам и иллюстрациям XIX века художники по костюмам подготовили для «Войны и мира» 1200 платьев и комплектов формы. Заказ исполнили московские ателье. Переодеванию посвятили часть репетиций. Синхронные действия за кулисами в таком спектакле не менее сложны, чем движения в массовых сценах. Джеймс Кэйбел, костюмер: «Костюмы шили как для киносъемок — когда нужно помнить о крупных планах. Все выверено до мелочей. Знаки отличия, патронные сумки, белые перчатки — все очень близко к исторической правде». Словом, сделано все, чтобы опера вышла по-голливудски зрелищной. Андрей Кончаловский поставил «Войну и мир» в Нью-Йорке пять лет назад, но обновленную версию спектакля в Метрополитен-Опера предпочитают называть полноценной премьерой. http://news.ntv.ru ««« »»»
Дата: 08.12.2007
Розмiр: 6.73 Mb
Переглядів: 3861
Коментарів: 0
Рейтинг: 2.5

Фестиваль света в Лионе(видео)

Time: 2:36
more in Цікаво
В последнее время французский город Лион приобрел известность как место ежегодного проведения Фестив аля света. А вообще, в той или иной форме, этот праздник света жители города отмечают уже более 150 лет. ««« »»»
Дата: 12.12.2007
Розмiр: 5.71 Mb
Переглядів: 3861
Коментарів: 0
Рейтинг: 2.7
 Новини партнерiв
Загрузка...
loading..supernews

Дебютант премьер-лиги ФК ”Львов” обыграл чемпиона Украины - ”Шахтёр”
 
Фенербахче – Динамо: а Арсенал ждет...
 

 
 
Останні новини
 
Інший Бік: Дайджест
 
 
женская одежда Рейтинг@Mail.ru
 

При використанні матеріалів гіперпосилання на www.otherside.com.ua обов'язкове
2005-2008, OtherSide